Zamknij  ✕

Użycie plików Cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.
Szczegółowe informacje znajdują się w Prywatność i bezpieczeństwo

Zgadzam sie

Przedstawiciele handlowi


Znajdź naszego przedstawiciela handlowego

Poniżej znajdują się dane kontaktowe naszych handlowców.

&nbps;
Dolnośląskie Marcin Szczur
667 971 351
marcin.szczur@hama.pl
Marek Waniek
663 970 237
marek.waniek@hama.pl
Piotr Kowalkowski
667 977 186
piotr.kowalkowski@hama.pl
Kujawsko-pomorskie Marcin Marosz
693 899 089
Marcin.Marosz@hama.pl
   
Lubuskie Daniel Wysocki
667 974 243
daniel.wysocki@hama.pl
Marcin Szczur
667 971 351
marcin.szczur@hama.pl
 
Lubelskie Maciej Nowak
667 975 544
maciej.nowak@hama.pl
Adam Nowak
663 970 244
adam.nowak@hama.pl
 
Łódzkie Marek Wijata
667 977 553
marek.wijata@hama.pl
   
Małopolskie Marek Jaromin
697 100 486
Marek.Jaromin@hama.pl
Tomasz Waniek
663 970 245
tomasz.waniek@hama.pl
Mazowieckie Adam Nowak
663 970 244
adam.nowak@hama.pl
Maciej Nowak
667 975 544
maciej.nowak@hama.pl
Piotr Kruza
667 971 980
piotr.kruza@hama.pl
Opolskie Piotr Kowalkowski
667 977 186
piotr.kowalkowski@hama.pl
   
Podlaskie Maciej Nowak
667 975 544
maciej.nowak@hama.pl
   
Pomorskie Wojtek Adamowicz
697 100 586
Wojciech.Adamowicz@hama.pl
   
Śląskie Jacek Waniek
667 974 164
jacek.waniek@hama.pl
Marek Jaromin
697 100 486
marek.jaromin@hama.pl
Tomasz Waniek
663 970 245
tomasz.waniek@hama.pl
Świętokrzyskie Jacek Waniek
667 974 164
jacek.waniek@hama.pl
   
Warmińsko-mazurskie Maciej Nowak
667 975 544
maciej.nowak@hama.pl
   
Wielkopolskie Artur Majowski
693 939 593
artur.majowski@hama.pl
Marcin Szczur
667 971 351
marcin.szczur@hama.pl
 
Zachodniopomorskie Daniel Wysocki
667 974 243
daniel.wysocki@hama.pl